Menu

Blog Component

Dwóch weteranów z Square Enix opuściło firmę

Cała branża pod koniec ubiegłego tygodnia żartowała April Fools. Kilka nowości okazało się dość poważne: w ostatnim dniu pracowało dwóch pracowników honorowych Square Enix.


Pierwszym z nich jest Isamu Kamikokuryo. Przez 18 lat pracował w Square Enix. Pierwszym projektem w wydawnictwie był Final Fantasy X. Następnie zajmował stanowisko dyrektora artystycznego w Final Fantasy XII, trylogii Final Fantasy XIII, trzeciej urodzin i Final Fantasy XV.
Kamikokuryo rozpocznie freelancję, a może powróci do pisania.
Drugim weteranem jest Yoshinori Yamagishi. Na jego koncie - ponad 20 lat w Square Enix. Był producentem serii Star Ocean, poczynając od pierwszej części, wydanej w 1996 roku. Ponadto Yamagishi występował jako producent Valkyrie Profile, Valkyrie Profile 2 i Valkyrie Anatomia.
Sądząc po przesłaniu w "Twitterze", Yamagishi znalazł się w innym studio.

Plotka: Red Dead Redemption 2 i Forza 7 będą wykorzystane do demonstrowania mocy projektu Scorpio

Portal Centralny Windows z udostępnieniem pewnych źródeł uzyskał częściową listę gier, które Microsoft zamierza wykorzystać do promowania "najpotężniejszej konsoli w historii" Project Scorpio. Poza wymienionymi wewnętrznymi pracowniami, na tej liście pojawiły się również partnerzy zewnętrzni.


Według Windows Central, Microsoft ogłosi Forza Motorsport 7 w najbliższych tygodniach. Stanie się flagowym projektem Scorpio i pokaże, jakie urządzenie jest w stanie. Ponadto, symulator wyścigowy podobno zapewni prawdziwą rozdzielczość 4K.
Microsoft planuje, że wszystkie urządzenia Scorpio Project będą również wykorzystywać wiodące marki typu Xbox, w tym Crackdown 3 i State of Decay 2. Demonstracje przyciągają również gry firm trzecich. Windows Central informuje, że poprawione wsparcie dla Project Scorpio otrzymają FIFA, Call of Duty, Gwiezdne Wojny: Battlefront II i Red Dead Redemption 2. Najprawdopodobniej te gry będą działać w rozdzielczości 4K.
Ponadto, kilka już istniejących gier zaprzyjaźnia się z Project Scorpio bez dodatkowych manipulacji. W regularnej konsoli Xbox One często korzysta się z dynamicznej rozdzielczości: gdy spadki wydajności, obraz w locie spada z 1080p do 900p. Gry z tą technologią będą mogły niezależnie zwiększyć rozdzielczość do 4K na Project Scorpio, mówi Windows Central.
W związku z tym Microsoft chce zebrać bibliotekę, która pojawi się wraz z uruchomieniem Project Scorpio pod koniec 2017 roku i będzie ważnym argumentem na rzecz konsoli
Czy. To prawda, czy nie, znajdziemy stosunkowo szybko!

Tydzień później Titanfall 2 otrzyma następną aktualizację i bezpłatną wersję próbną

Zespół Respawn Entertainment, jak obiecano, podzielił się szczegółami następnej aktualizacji strzelca Titanfall 2.
Nowa część dodatkowej zawartości - która, zwracając uwagę, trafi do wszystkich graczy Titanfall 2 za darmo - nazywa się "Nowa kolonia" i zaczyna się od PC, PlayStation 4 i Xbox One od 30 marca.
Jak przypuszczałeś od tytułu, Respawn postanowił oddać popularną mapę "Kolonii" z pierwszego Titanfall, gdzie akcja rozgrywa się na wąskich ulicach, wewnątrz budynków i na dachach. Dodatkowo do Państwa dyspozycji będą nowe wykończenia pilotów (w tym przeplatanych) i nowej karabinek R-101.


Cóż, jeśli nagle chcesz wspierać producenta Titanfall 2 ruble, deweloperzy zwracają uwagę na wygląd premium tytanów "Nordstar" i "Legion", dodatkowe opcje kamuflażu, znaki firmowe i wiele więcej.
Nawiasem mówiąc, na cześć zwolnienia wolnej "nowej kolonii" EA i Respawn z przyjemnością otrzymujemy bezpłatny weekend. Oznacza to, że od 30 marca do 3 kwietnia wszyscy będą mogli wypróbować wszystkie mapy i tryby multiplayer Titanfall 2, a także jeden z odcinków jednej kampanii i trybu treningowego. A ostatnie dwa pozostaną w swobodnym dostępie i po 3 kwietnia.

Nowe Gwiezdne Wojny: Battlefront i Need for Speed ​​zostaną pokazane na EA PLAY 2017

Firma Electronic Arts po raz kolejny zdecydowała, że ​​w tym roku na prezentacji w E3 2017 nie zajdzie wystarczająco dużo czasu, a więc będzie miała swój własny show - EA PLAY 2017 - które zajmie kilka dni.
I dziś wydawcy chętnie poinformują, że od 10 do 12 czerwca wszyscy odwiedzający EA PLAY 2017 w Hollywood będą w stanie ocenić, między innymi, kontynuację popularnych serii Star Wars: Battlefront i Need for Speed. Poza tym pojawią się nowe imprezy sportowe pod marką EA SPORTS: Madden NFL 18, FIFA 18 i NBA LIVE 18.
Jeśli chcesz wypróbować nowości osobiście, oszczędź pieniądze i nie zapomnij rozpocząć sprzedaży biletów na EA PLAY 2017, która zaplanowana jest na 19:00 w dniu 20 kwietnia. EA jeszcze nie mówi, jaka jest cena biletu Jest i co zostanie w niej włączone, ale obiecuje poprawić się w najbliższej przyszłości.
Chociaż ci, którzy nie mogą być w Hollywood od podanych dat, nie powinni być zdenerwowani. Podczas wszystkich trzech dni imprezy EA zamierza pokazać rozgrywkę wszystkich wyżej wymienionych gier, organizować turnieje i zorganizować ekskluzywne wywiady z programistami.

 

Projekt ustawy o legalizacji kasynie online wprowadzonego na Hawajach

Hawaje to ostatnie państwo amerykańskie, które uważa się legalizacji hazardu online po wprowadzeniu kasyna online rachunku.
Zaproponowane przez Senator Espero rachunku pozwala graczom, którzy osiągnęli wiek 18 lat, aby uzyskać dostęp do wielu gier w kasynie online, ale zabrania zakładów sportowych.


Jeśli ustawa przejdzie, rząd powołał komisję do nadzorowania gier hazardowych online (Hawaii Internet Lottery & Gaming Corporation). Projekt ustawy określa dochody podatkowe z rynku na finansowanie szkół publicznych oraz University of Hawaii i rozwój programów zwalczania nielegalnych gier hazardowych.
Hazard online jest całkowicie legalne w Delaware, New Jersey i Nevada. Jedynym stanem USA, w którym gracze będą mogli robić zakłady sportowe pozostaje Nevada

Przychody kasyn Makau wzrosły o 3,1% w styczniu

Wskaźniki rentowności Macau kasyna wykazują wzrost o 3,1% (w ujęciu pieniężnym - 2,4 mld USD) za styczeń 2017 r.
Wzrost przychodów zaobserwowano w styczniu tego roku przez przedsiębiorstwo gier Makau. Stopa miesięcy wyniósł 19,3 mld MOP, która odpowiada USD 2,4 mld.


Przychody firm hazardowych Makau poważnie narażony na prześladowanie i spowolnienia gospodarczego, ale zaczęły się pojawiać pozytywną dynamikę od sierpnia 2016 po otwarciu nowych ośrodków, które pomogły przyciągnąć więcej graczy.
Należy zauważyć, że przedstawiciele regulatora gier Macau opublikowane dane wykazujące zmniejszenie rocznego dochodu brutto (GGR gier). Informacje wydana 1 stycznia 2017 r.

 

Search

Archive

Comments

There are currently no blog comments.